filmukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Turiu jums pranesti, kad adresas keiciasi mūsų adresas. www.filmukai.dar.lt
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD   Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD EmptyPen. 05 29, 2009 9:01 pm

Būtų geriausia,kad rašytumėte juokingus momentus. lol Aišku,galite rašyti ką tik norite! grin Tik iš pradžių parašykite,iš kokio anime ir tarp ko vyksta pokalbis (jei tai dialogas). lol wink Jei netingite,įdėkite paveikslėlį,kad pagyvintumėte pokalbį ar citatą. grin lol puppyeyes wink

Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD OMG1000hits
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD   Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD EmptyPen. 05 29, 2009 9:38 pm

Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD Kodomo-no-jikan
Na aš tikslaus pokalbio nepasakosiu,nes sunku žodį žodin pasakyti,bet vistiek grin
Supažindinsiu su veikėjais iš pradžių:
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD 18586<--Rin Kokonoe
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD 10388<---Kuro Kagami
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD 10387<--Mimi Usa
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD 8951<--Daisuke Aoki

Taigi Rin sako:
-Aš myliu mūsų mokytoją(Daisuke)
-O aš myliu tave-sako Kuro
-Aišku mes mylim viena kitą kaip draugės
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD Knj0200
"Draugės?"


Arba tada kai Rin sako mokytojui(nepamenu viso pokalbio,bet tai labiausiai įsiminė xD)
-O kai aš parašysiu egzaminą 100%(ten ne 10-balė sistema) tai mes galėsime pasimylėti
Tai išgirdusi Kuro darė štai taip:
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD Kodomonojikan-dvd1-buyers_remorse


Vėliau papasakosiu dramą iš chobits grin verkia
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
 
Jums labiausiai įsiminę ir patikę anime veikėjų pokalbiai ar citatos! XD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Koks ANIME jums patinka labiausiai? :)
» Kokios dainos ar jų citatos labiausiai atitinka jus?
» Mano mėgstamiausių anime veikėjų paveikslėliai!!! ^o^
» Kas jums labiausiai patinka
» Kokia kalba yra jums labiausiai patinka?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
filmukai :: Kibos kambarys-
Pereiti į: