filmukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Turiu jums pranesti, kad adresas keiciasi mūsų adresas. www.filmukai.dar.lt
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Totally spies ~ Alex

Go down 
AutoriusPranešimas
вelieve
Filmukų prižiūrėtojas
Filmukų prižiūrėtojas
вelieve


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2009-08-24

Totally spies ~ Alex Empty
RašytiTemos pavadinimas: Totally spies ~ Alex   Totally spies ~ Alex EmptyPir. 01 25, 2010 9:45 pm

Totally spies ~ Alex Alexgif7lu

Sveiki visi! Mano vardas Alex, Itališkai Alexe, o Graikiškai Alexsandra! Man buvo 16 metų, kai pirma karta pasirodžiau TS (Tottaly Spies) serijose, o per antraji TS sezoną man buvo jau 17 metų. Esu nerūpestinga, siek tiek berniukiska, sportiska ir linksma mergina. Prisipazinsiu kol nesutikau savo geriausiu draugiu Samantos (Sam) ir Clover buvau truputi vienisa… Su draugemis as gyvenu Beverly Hilse (Beverly Hills). Einu i vidurine Beverly Hilso mokyka. Siaip esu vidutine mokine, netaip kaip Samanta. Beja geriausiai man sekasi sporte! Seniau, kai buvau maza buvau berniuku futbolo komandos kapitone. Kai atsiduriu “WOOHP” slaptuju agentu bazes bustineje ir isvykstu i misijas bunu siek tiek issiblaskiusi, bet tai kartais man padeda!!! Laisvalaikiu megstu apsipirkineti ir sportuoti…. Tai tiek apie mane! Seya!
Atgal į viršų Go down
 
Totally spies ~ Alex
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Totally spies- Sam
» Apie totally spies
» Totally spies foto
» Totally spies avatarai
» Totally spies ~ Clover

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
filmukai :: Totally spies!-
Pereiti į: